| Bubu9090 a întrebat:

Azi a fost prima mea zi de liceu.dar sincera sa fiu nu stiu cum sa imi fac parul cum sa ma machiez sau sa ma imbrac nu e o problema bani dar habar n-am imi puteti da niste sfaturi :*

4 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Aici depinde de : forma fetei, culoarea tenului, ochi, inaltime... fizic. Daca te-ai descrie putin, te-as ajuta cu mare drag.

| Bubu9090 explică (pentru Villy0po):

Pai am forme tenul meu nu e alb mai inchis dar nu exagerat asa cleol sunt inalta am 1, 70 par mediu pana la umeri putin mai mare

| Bubu9090 explică (pentru Villy0po):

Pai am forme tenul meu nu e alb mai inchis dar nu exagerat asa cleol sunt inalta am 1, 70 par mediu pana la umeri putin mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are prima zi de liceu cu machiajul si toate astea?
Te imbraci normal, te machiezi cat mai putin, eventula deloc si gata. Chiar nu va inteleg intrebarile astea...cum te-ai imbracat/machiat etc pana la liceu o poti face si de acum in colo ca nu-i cine stie ce mare chestie sa ajungi la liceu.