| 12Hsgsvu12 a întrebat:

Nu știu dacă cineva a trecut prin "problema asta" dar, noaptea îmi e mai foame decât ziua. Ziua, mănânc destul de bine și noaptea stomacul mă trezește că'i foame din nou...
Ce pot să fac?
(Nu sunt un om supra ponderat )

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa ai puseuri de creștere accentuate mai ales noaptea.
Așa că dacă ești adolescent, atunci când ți-e foame, posibil sa ai puseuri de creștere.
Dar dacă nu e vorba de asta, posibil sa fie vorba că organismul tau s-a învățat să mănânce noaptea și de aia te trezește.