| Effyyyy a întrebat:

... Am o problema.
mereu noaptea mi se face foamecrying mananc. iar dp 2 ore iar mie foamethinking
ce sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iKatherin a răspuns:

Să mănânci mai mult!

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Si care e problema de fapt? E inchis frigiderul noaptea? Eu stiu ca doar la magazine e inchis noaptea.happy

| luciana200972 a răspuns:

Pai in general noi femeile avem acest sindrom, de a manca noaptea, si pentru ca stiu prin ce treci o sa incerc sa ti spun ce fac eu cand ma apuca criza de foame nocturna: mananc cat de multe fructe pot(mie in general nu-mi plac fructele), dc nu merge cu fructe o dau pe castraveti si rosii, goale, mai mereu am in frigider piept de pui la gratar sau iaurt care potolesc foamea si nu au multe calorii, cand vreau ceva dulce mananc cereale fitness goale, fara lapte. incearca sa te controlezi, totul este in mintea ta, doar tu ii vei putea pune capat! mai incearca cu spirulina luata seara, se umfla in stomac si da senzatie de satietate dar poate tulbura somnul. bafta

| Derye a răspuns:

Ce sa fie? Hmmm, foame acuta.

| Nicole a răspuns:

Hristos a Inviat!
Daca tie foame rau, bea apa poti sa storci si putin suc de lamaie in ea.Asa iti va trece pofta de mancare.
Succes. happy
Pa, pa.

| Andy7 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mananci mai mult la mesele principale ale zilei ca sa nu ti se mai faca foame noaptea

| andrei_4094 a răspuns:

Esti grasa.