| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

sadsadNu stiu de ce dar nu mai merge sa imi schimb numele la hi5 sadsadcrying(? stie cineva de ce? poate am dezinstalat eu vreun program sau ceva de genusadplss helpp!cryingbig grin:*dau funditabig grinlove struck

3 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Pai depinde ce caractere vrei sa iti pui la nume happy. Cel putin la mine asa este nu pot sa pun tot felul de chestii happy

| Klara a răspuns:

Scuzati-mi exprimarea vulgara dar...se f**u' hi5-ul.

| Minnie_8765 a răspuns:

Este o situatie temporara...in scurt timp(adica cateva zile) isi va reveni.Am patit si eu asta!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!:*