| Andra10 a întrebat:

Nu stiu exact de ce, dar de la un timp am mereu impresia ca visez, ca mai nimic din jurul meu nu este real... De ce? Vi s`a intamplat si voua? Este foarte stresant. Ce pot sa fac? Va rog, ajutati`ma.

1 răspuns:
| Rocker4Ever a răspuns:

Salut! Si eu patesc acelasi lucru. Exista perioade in viata cand ni se poate intampla asa ceva. Poate pentru ca viata pe care o avem nu ne satisface dorintele si nevoile si incercam sa ne creem o lume a noastra pentru a scapa de stres.