| Xonia a întrebat:

Nu stiu un ce sa ma imbrac la premierea de sfarsit de an
Ma gandeam sa imi iau un tricou roz putin bufant(il am)dar in jos ce sa imi iau?
Pantaloni lungi sau scurti?
Si in picioare?
Daca aveti sa dati si linkuri

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Daca esti mai micuta de 14 ani iti recomand o pereche de pantaloni scurti:negri, albi sau de blugi deoarece nu merge nicio fusta la topul bufant. Te poti incalta cu o pereche de balerini sau de sandale din acelea gladiator cu talpa joasa. Daca ai peste 14 ani poti schimba balerinii sau sandalele cu o pereche de platforme negre sau rozlove struck.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

O pereche de pantaloni albi, lungi. Si niste sandalute finute cu toc jos. Eu asa m-as imbraca. Pup.

| LucianaaaX a răspuns:

Eu itibrecomand ceva mai elegant cum ar fi niste jeansi negri sau albi foarte stramti si niste tocuri hot everntual balerini comozi.