| RaduPhantom a întrebat:

Nu va enerveaza cand lumea promite funde sau voturi si nu le dau? Nu va enerveaza cand lumea tot cere disperata funde desi a raspuns o tampenie? Eo nu pot sa suport oamenii astia

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Inca nu au ajuns la maturitate, si e normal la varsta lor sunt copii.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Păi şti tu, ei în loc să se ajute între ei să nu facă un lucru de mântuială, cer disperaţi funde, nu ştiu cum pot fii aşa dar eu nu dau funde la cei care cer la sfârşit funda? laughing in nicun caz chiar dacă răspunsul e folositor.

| chokingvictim a răspuns:

Si la ce foloseste funda pana la urma...