| jeleuriursuleti a întrebat:

Nu va enerveaza cand cineva promite funda la o intrebare si nu primiti?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Pentru că nu i-am răspuns pentru premii/recompense, ci pentru că aşa am simţit, pentru că am vrut (eventual, să-l ajut).

| bianca9422 a răspuns:

Nu
pentru ca nu ma intereseaza!

| Psihoyounger a răspuns:

Nu. Tocmai, ceea ce mă enervează sunt întrebările cu "dau fundă", "dau 10 funda şi vot la toată lumea" etc. E absurd. Unde e scopul site-ului? Ia să vedem, dacă s-ar scoate fundiţele, câţi ar mai rămâne pe TPU?

Răspuns utilizator avertizat
| adrianarp a răspuns:

Ba da, este chiar foarte enervant... daca ai promis ca dai funda, ar trebui sa te tii de cuvant. adica poate ca cineva a cautat mult raspunsul la intrebarea ta si u nu ii dai fundita. da oricum, nu trebuie sa rasp la intrebari doar pentru funda...

| Kyky a răspuns:

Nu. Pe mine ma enerveaza cand cineva promite funda, asa pur si simplu. De parca ar fi nu-stiu-ce premiu colosal pentru care se razboieste lumea. Bleh.

| Cookie_2399 a răspuns:

Eu pana acum nu am primit fundasad dae am raspuns la cateva intrebari care au incheat spund : "Dau funda"... dar inzadarstraight face