| Delya_2771 a întrebat:

Nu vreau sa credeti ca nu este adevarat sau asa ceva, dar chiar mi s-a intamplat. Intr-o noapte dormeam, dar eram si treaza si am auzit pe cineva strigandu-ma si nu era mama, tata sau sora mea. Dupa ceva timp mi s-a mai intamplat si am auzit ca imi spunea cineva Hai! dar chiar nu glumnesc si chiar nu a fost nimeni de la mine din familie pentru ca am deschis ochii si am realizat ca e noaptea. Voi cine credeti ca ma striga? :-s Nu e imaginatia mea odata ce eram treaza! Dau funda si va ajut daca imi spuneti parerea voastra.

6 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Vezi ca daca raspunzi cand te striga ramai muta!

| Kylexy a răspuns:

Nu e imaginatia ta cred ca erai concentrata asupra unui lucru si din cauza asta ti s-a parut ca ai auzit pe cineva ca te striga.Ai grija de tine.

| Papusik a răspuns:

Spiritele pot fi sad

| CristiPavel a răspuns:

Probabil ca erai foarte obosita, erai in starea de veche si ai auzit ceva, sau chiar dormeai si aveai impresia ca esti treaza.

Sunt si visuri in care esti exact in locul ala in care te aflii.

| alissa6 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat sa am spirite prin casa, ma uitam la un film si se misca singur mousul.se deschid usile singure ...eu le alug si merge.

| 亚历山 a răspuns:

UN asemenea fenomen poate fi cauzat de sub-costient la ce ora s-a intamplat asta pot sa fie o gramada de lucruri bune sau rele din partea mea daca mai auzi ca te cheama spui o rugaciune si te calmezi Si eu am auzit tot felul de cazuri de nenu asta si majoritatea sunt de rau
Ai grija!