| Tony1 a întrebat:

Nu vreau sa va alarmez. dar nu a-ati observat, de cand am intrat in anul 2011 s-au intamplat o gramada de lucruri(ploaia cu pasari moarte, pestii gasiti fara ochi, explozii solare, cutremurul din japonia, tsunami-ul, luna care se apropie de pamant, si lista poate continua). deci, ma intreb, nu cumva toate astea sunt semne ca se apropie sfarsitul(asa zisul 2012)?

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Pai,s-ar putea sa fie astea motivele venirii 'sfarsitului lumii'.
Uite aici unele care nu tin de natura :
http://www.lovendal.net/......pocalipsa/

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Tot ce se poate!

| bluesky a răspuns:

Un mare NU. In 2012 o sa fie o schimbare majora in lume NU va fi sfarsitul lumii!

| さいゆき a răspuns:

Auzi, esti din pestera, respira adanc fa-ti un ceai si foloseste-ti mintea (daca o mai ai) in scopuri folositoare.

| kurtisnotdead a răspuns:

Pai si eu m-am gandit la asta imi este foarte frica, pentru ca azi 19.3. 2011 este luna de la ora 8:30.deci pregatiti-va cat mai urgent.crying

| Tony1 explică:

Si in ce consta aceasta schimbare majora in lume?