| Rares20funde a întrebat:

Voi credeti ca va veni sfarsitul lumii in 2012? Adica cica s-a facut un documentar cum ca in 2000 s-a facut un documentar cum ca incepe din 2011 cu cutremurul din japonia si chiar asa a fost.Credeti ca va veni in 2012?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Nu,din pacate oameni mai amri de stinte,puterile mari cum este America,mai mult vor sa sperie oameni si sa testeze oameni,sau sa ii pregateasca in caz ca un asteroid ar lovi pamantu. Sfarsitu lumii va veni atuncea cand trebuie sa vina,nu cand zic altii.Dar,''sfarsitu lumii'' nu va veni la toti,ci la anumtie continete care par sa inainteze cam departe cu tehnologia,cum ar fi America,si cum saintamplat si cu Japonia, este ceva ce nimeni nu stie, dar nu este Sfarsitu lumii...ci alceva...