| AndreiGavril888 a întrebat:

Nu vreau sfaturi
Vreau sa imi impartasesc povestea vietii mele pana in prezent
Ma numesc Alex am 15 anii parintii mei sunt divortati de cand eram mic, locuiesc cu mama si cu bunicul meu, ma inteleg bine cu amandoi mai ales cu bunicul meu cu mama nu prea vorbesc stiu ca ma iubeste e putin nepasatoare cu mine nu prea se implica.
Am o sora acum doua zile a fost majoratul ei deci a terminat a 12-a, o iubesc mai mult decat ma iubesc pe mine si e cea mai frumoasa fata din lume pentru mine cu toate ca o vad putin si ma inteleg foarte bine cu ea
Mai am si un frate este insurat are o fetita cu el nu vorbesc aproape deloc
Sunt trist din cauza ca as da orce sa fiu cu ei sa ii imbratisez cand vreau sa vorbesc cu tatal meu despre diverse.
Sunt trist cand ma gandesc ca nu va fi asa niciodata nu sunt un baiat sensibil sau ceva de genul practic lupte libere si fac sala de doi anii deoarece cred ca sunt putin violent imi place sa ma bat incep diverse bataii cu altii baieti chiar mai multi si mai mari ca mine,la scoala,pe strada mama mea nu se prea implica chiar mi-am rasturnat intr-o curba cu un jeep de offroad atat cat am "zburat" afara din masina mai erau si altii in masina un baiata s-a lovit la cap si a lesinat, eu mi-am spart capul dislocat mana si cateva julituri mama nu ea prea pasat a zis ca vezi daca trebuia sa mergi, trebuia sa merg singur la spital din cauza mainii. Cu toate astea fara famila mea nu ma simt implinit ma simt gol pe dinauntru, as vrea sa fim toti impreuna sau macar sa am o relatie mai buna cu ei sa stau la ei, sunt bogatii, eu traiesc bine cu mama nu ma intereseaza banii deloc nu intra in subiect
Si vreau sa va spun sa va iubit familia si sa o puneti mereu pe primul loc. Iubitiva surorile/fratii aveti grija de ei chiar daca va mai certati.
Zi buna.

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Be strong!

Răspuns utilizator avertizat