| iulyana a întrebat:

:O aveam 2700 de puncte mai devreme si acum am 0 puncte crying ce s-a intamplat? mi s-au sters toate intrebarile si raspunsurile straight face sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai liniştită.
Se face reactualizarea punctelor.
Nu se pierd, sunt doar temporar suspendate.
Verifică un pic mai târziu.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita happyRaspunsurile si intrebarile au ramas.In scurt tip o sa apara la loc si punctele happyAsa am patit si eu big grin

nony
| nony a răspuns:

Aoloooooo...si mie... aveam 900000 puncte.si 3 milioane de raspunsuri... s-au sters toate surprise.

cami
| cami a răspuns:

Si mie. happy

daniela
| daniela a răspuns:

Se va reactualiza rapid si revi la punctajele initiale + ce ai mai acumulat pe parcurs

| want2bMajestic a răspuns:

Stai linistita ...este doar o eroare d sistem...iti vor aparea din nou punctele

| BlueDreams a răspuns:

La mine la fel.

| kayan a răspuns:

The site is under construction big grin

stai linistita, o sa le recapeti mai tarziu, probabil happy

| vyol3ta a răspuns:

Stai linistita ca o sa iti aparawinking

| I'm just me a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singurabig grin

| miha1984ingerash a răspuns:

Si eu aveam si vad ca nu mai am puncte.doar la raspunsurile de azi mi-au ramas punctelesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a terminat vacanta, si vi s-au luat toate punctele. laughing