| kayura a întrebat:

O colega m`a intrebat daca vreau sa ne mutam amandoua in banca de la toaminea, pot spune ca ma inteleg extrem de bine cu ea. Dar stau in banca cu o alta colega de 2 ani si cred ca o sa se supere pe mine. Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Asteapta pana la toaminea, timpul va hotari. Deocamdata iti doresc vacanta placuta, fericita si multi, multi prieteni adevarati.

| maryana5 a răspuns:

Incearca sa ii explici colegei tale (cea cu care ai stat in bnca timp de 2 ani) ca vrei sa te muti si tu cu "fata aia cu care nu sta nimeni...ca ti s-a facut mila " chatterbox si ca ai vrea sa stai cu ea dar "sa mai schimbam monotoniawinking "

xoxooo, mary peace sign

| hândel a răspuns:

Nici n-ai inceput vacanta si te gandesti deja la inceperea noului an scolar? Ooau, da-ti place scoala nu glumabatting eyelashes Eu spun sa te muti in banca, cu persoana cu care te-ntelegi cel mai bine. Cum spune si "claudya" comunicarea este cea mai buna solutie. Sunteti 3 colege, prietene si, una poate sta intr-o banca alaturata a voastrei. Astfel sunteti toate 3 laolalta. Baftawinking

| Elly4all a răspuns:

Hey.fruntea sus sunt sigura ca acea colega cu care spui u ca stai cu ea in banca de 2 ani nu o sa se supere in fond si la urma urmei cred ca va-ti plictisit una de alta nu/adica sincer 2 ani.eu mas plictisiwinking.iti propun sa va intalniti toate si sa discutati dar nu acu ca doar de abia ai intrat si u in vacantawinking.
ByehappyElly

| Andreea_8014 a răspuns:

Zii ca vrei sa vezi cum e sa stai si cu alti colegi.

| Moneyandfame a răspuns:

Nu pot sa cred, eu am crezut ca aici e vorba de probleme serioase.Este o intrebare pe bune?

| claudya a răspuns:

Intalniti-va toate la un cico si discutati... e cel mai indicat cred eu... oricum vacanta placuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm, e probleme existentiale mai are tanara generatie tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai schimbi colegele de banca.sa stai cu toti nu doar cu o persoana tot timpu`.straight face:*