| ralucaralu a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida, dar nu stiu ce sa fac. Imi e frica ca colega mea de banca nu va vrea sa mai stea cu mine in banca anul acesta. Am intrebat-o anul trecut daca stam tot amandoua si a spus ca sigur ca da, dar acum e ciudat si nu am vorbit toata vacanta. Suntem putine fete in clasa si nu vreau sa raman pe dinafara. Sunt in a10a si cu ea ma inteleg cel mai bine. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Vorbesti cu ea in prima zi de scoala daca mai sta cu tine sau nu.

| Ghost a răspuns:

Cred ca a vazut ca ai trecut de partea cealalta adica esti lesbi

| WatchYourBack a răspuns:

Si eu trec clasa a 9a acum, si habar n-am pe cine o sa am in clasa, daramite ce coleg de banca o sa am, dar sper din tot sufletul sa fie un baiat, pentru ca baietii sunt de cele mai multe ori o companie mult mai placuta. fetele sunt mai rele.mai invidioase.
oricum, daca tii neaparat sa stai cu fata aia poti s-o intrebi in prima zi de scoala daca mai vrea sa stea cu tinethinking si daca nu vrea.asta e, cauti pe altcineva

| anOnimat01 a răspuns:

Daca ti-a spus ca anul acesta va fi tot la fel poate se va tine de cuvant! Oricum daca nu prea ati vb toata vara nu se stie! Orice schimbare e posibila! In prima zi incearca sa-i amintesti ca ti-a spus ca veti ramane impreuna!batting eyelashes!