| Maryabaii a întrebat:

Am o mare problema. Vreau sa stau in banca cu o colega cu care am stat si in anii preedenti si cu care ma inteleg foarte bine. Diriginta ne-a mutat in septembrie si eu am intrebat-o daca putem sa ne mutam din nou impreuna. Ea a refuzat. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o intrebi care este motivul pentru care nu-ti permite aceasta mutare...sau/si sa le spui parintilor tai problema si ei sa o ridice la sedinta cu parintii (alta autoritate au adultii).

1 răspuns:
| Maryabaii explică:

Le-am sugerat parintilor sa vina sa vorbeasca dar imi e tare frica ca se va supara.