| tennyteen a întrebat:

O cunostiinta are 10 ani si ar vrea sa stie cum ar putea sa faca un baiat mai mare ca ea cu un an sa o sarute sau s-o placa si nu faceti misto adica vai, cei trebuie ei prieten la 10 ani! dau funda!
PS:Si sa-i spuna ca o place.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si la 10 ani exista notiunea de a placea? Eu cand aveam 10 ani(e mult de atunci in timp mi-a crescut mustata si am devenit comunista) iubeam la nebunie natura, cartiile si joaca cu prietenii. E in clasa a cincea ce naiba?!
De baieti nu scapa nicio fata
Din pacatestraight face

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Spune-i ca e dusa.Glumeam! Spune-i sa mai astepte macar 2-3 ani.Cum adica s-o sarute la 10 ani? Hai sa fim seriosi!