| คиค a întrebat:

O cunostinta a fost diagnosticata cu scolioza, dar care nu este ata de grava ( 15 grade daca nu ma insel), si m-a intrebat daca stiu ce exercitii ar putea face, avand in vedere ca in orasul in care locuieste nu este nici un centru ce chineoterapie (sau ceva in genu' )
Aveti vreun sfat?

4 răspunsuri:
| คиค explică:

Are aproape 13 ani(inca nu sunt impliniti), mai mult de atat chiar nu stiu, o voi intreba zilele astea si voi reveni cu mai multe detalii.

| คиค explică:

Nu, stau chiar foarte departe de bucuresti.
De ce intrebi?

| Butsilee a răspuns:

Si eu am scolioza straight face gimnastica medicala straight face iti pot recomnada thinking cu mingie medicinala, cu baston, la saltea, etc Spune-i sa se duca la doctorwinking Doctorul e in stare sa ii zica ce fel de exercitii sunt bune pentru ea(ele difera din cauza scoliozei ) Dar eu te intreb este la inceput? sau are de ceva timp scolioza? cand i-a depistatraised eyebrows si cati ani are cunostinta asta a taraised eyebrows

| myckey a răspuns:

Tu esti din bucuresti?