| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua in Bucuresti. Este cineva tot nou sau cineva de aici? Nu prea cunosc orasul si nu stiu ce as putea face sa imi fac cunostinte noi pe aici avand in vedere situatia cu covid.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si in caz ca iti raspunde cineva de aici cu cele mai frumoase lucruri pe care le-ai auzit pana acum, si iti zice sa va vedeti... ce faci? Te bazezi asa mult pe o persoana necunoscuta de pe internet?

| movi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Logic nu. am cerut un sfat legat de ce activititati sau ce as putea face in situatia respectiva.

| DoarBogdan a răspuns (pentru movi):

Eu am comentat doar pe baza aceea ce am citit (nu o lua personal):
" si nu stiu ce as putea face sa imi fac cunostinte noi pe aici ", aceasta parte din intrebarea ta, nu mi-a sugerat deloc ceva legat de activitat happy

| Ionu1995 a răspuns (pentru movi):

Câți ani ai?

| UnAltUtilizatorTpu1 a răspuns:

Incearca pe tinder, nu e site doar pentru s e x