| Tereny a întrebat:

Sal TPU. As vrea sa merg la sala pentru a scapa de cateva kg. Stiu ca pana in 14 ani corpul e in continua crestere, poate ma insel. Intrebarea e: Pe la ce varsta as putea slabi cam 10-15 kg? Avand in vedere ca acum a venit vara. big grin Dar niste exercitii as putea sa fac? Dau funda. happy

5 răspunsuri:
| SergioRamos4 a răspuns:

Ce inaltime si ce greutate ai?

| Tereny explică (pentru SergioRamos4):

1,64 si cred ca aproape 60 de kg

| SergioRamos4 a răspuns (pentru Tereny):

"Pe la ce varsta as putea slabi cam 10-15 kg?"
Sa slabesti 10-15 kg?
Pai daca tu slabesti 10-15 kg devii schelet ambulant nu te supara.

| Preda_Radu_1975 a răspuns:

Pe la orice varsta. Daca ai intre 14 si 18 ani sala este pe locul doi si pe primul loc este dieta.
Niste abdomene, mers pe bicicleta, poti incerca si inot, alergatul si chiar mersul pe jos.

| SergioRamos4 a răspuns (pentru Preda_Radu_1975):

Cu abdomenele tale ramai firav copil mic.