| liekei a întrebat:

O fata ar vorbi cu un baiat cu dintii urati (cu tartru/strambi)? Acest lucru poate impiedica in a vorbi cu fetele?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant care nu tin cont de dinti, costa mult bracketii pentru fixarea dintiilor in pozitia normala

| Violleta2022 a răspuns:

Daca dintii sunt strambi nu-i un impediment, dar daca au tartru si sunt cariati, atunci este lipsa de igiena si miroase gura, ca atare, fetele se feresc sa fie sarutate de o asemenea gurita.
Mergi la stomatolog si rezolva-ti dantura, spaland-o zilnic de cel putin 2 ori, ca sa ai o gurita placuta si frumos mirositoare, iar fetele nu te vor ocolii.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nicio fata nu se va uita/imprieteni cu tine, fiindca mai mult ca sigur vei fi refuzat imediat ce iti vei deschide gura. Te prezinti la stomatologie si iti rezolvi dantura fiindca vei avea nevoie de ea toata viata, nu doar acum cand incerci sa faci curte fetelor. Multa sanatate!

| mgtow a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Raspunde la mesajul meu privat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar avea pantalonii umflați la prohab, ar vorbi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele asta caută un frumos cu dintii strîmbi.

| Celcestietot a răspuns:

Chiar deloc nu te poate impiedica! In primul rand, nu te pune sa iti deschizi larg gura si apoi isi pune manusi si masca medicinala ca sa te verifice de tartru, iar in al doilea, alte aspecte sunt mult mai importante la o persoana, asa ca, curajwinking.

| Andreeush a răspuns:

Există cabiete stomatologice, nu ai nici o scuză să ai dinții cariați și cu tartu.

| alina2k18 a răspuns:

Nu mi se par neatragatori dintii strambi atat timp cat sunt ingrijiti, curati, fara carii.
Tartru = no thanks, good bye laughing

| alexalx1234 a răspuns:

Nu. Vor baieti perfecti

| Stropdeploaie a răspuns:

Ai auzit de stomatolog? Ar trebui sa mergi degraba!

| xilef123 a răspuns:

Evident ca Da!
singurul motiv pentru care te-ar baga vreo fata in seama, ar fi banii