| allyn375 a întrebat:

O fata ma place, si eu o plac, cum sa intervin?
Cum fac primii pasi?

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Se vede ca esti copilas. Pur si simplu ii spui ca o placi (daca nu-i spui nu are de unde sa stie si oricum nu va face ea primul pas) happy O intrebi daca vrea sa fie cu tine, o inviti la un suc, o scoti in oras, va plimbati, va tineti de mana.

3 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Tachinarii

| TaviRandom a răspuns:

Pai in principiu e cum a zis tipu de mai sus doar sa fii sigur ca si ea te place, in pacate in ziua de azi majoritatea fetele cauta doar: Zmardoi-Cocalari-Bogati, in fine Bafta!

| maria2356 a răspuns:

Daca sentimentele sunt reciproce incerca sa vorbesti cu ea in mediul vitual, oamenii isi exprima mai usor sentimentele asa decat "face to face". Daca decat banui ca te place e bine sa o abordezi usor..comporta-te ca un gentleman si da-i de inteles.
Mult succes!