| Robbe a întrebat:

Cum ar trebui sa abordez o fata daca stiu ca ma place? Adica care ar fi primii pasi, ca dupa ma descurc. Multumesc big grin

6 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Asculta-l pe vali boss

| Bernardus a răspuns:

Daca stii ca te place, invit-o sa iesiti

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Daca știi că te place si nu știi cum să o abordezi, fa-o pe ea sa facă asta. Enerveaz-o, sacai-o( ca asta le place) si zambeste-i. Chiar incearca să te atingi puțin de ea(nu pervers) după aceea ve-ti fi bine familiarizați si ori îți va spune ea, ori îți va fi tie foarte ușor.

| Robbe explică (pentru Vali1234gahavjygjaka):

E buna si ideea asta, am sa incerc. mersi!

| Hcd_Adda_1998 a răspuns:

Nu o aborda doar pentru ca te place. Nu fii porc. Sperand ca nu intentionezi ceva asemanator, uite tipsuri:
Te aranjezi un pic, iti iei un aer degajat si sigur pe tine si ii complimentezi parul, tinuta, ochii, ceva de genul. Apoi clar iti va multumi. O intrebi ce face, care mai e viata ei, vezi tu ce vorbiti. Apoi ii poti spune ca ti.ar face mare placere sa iesiti undeva in oras. In tot timpul asta, sa zambesti usor si sa o privesti in ochi, si din cand in cand spre buze. Bafta.

| Robbe explică (pentru Hcd_Adda_1998):

Am auzit si eu de tehnica asta cu privitul buzelor laughing Si merge.