| Elly1 a întrebat:

O fata scunda(miniona) este pana la 1.60?
Eu am 1, 65. oare ouale de prepelita ajuta la cresetrea in inaltime, macar 1 cm?

O parere vreau, doar...

3 răspunsuri:
| Hyung17 a răspuns:

Eu nu am auzit ca ai creste de la ouale de prepelitia laughing. Poate de la altele laughing laughing laughing

| Elly1 explică (pentru Hyung17):

Pai sincer nici eu nu stiam, insa am citit pe net. de-asta spun. ca este prima oara cand aud si eu

| ʎpooɯ a răspuns:

Tu esti numai bine la aceasta inaltime, nu stiu cati ani ai, dar dupa 16 - 18 ani nu prea mai cresc fetele.
Tot ce poti face e sa ai o alimentatie corecta, cu multe vitamine si sa faci sport regulat, restul rezolva natura.