| Pitic a întrebat:

O intamplare neplacuta, trista din viata voasta. funda pentru cea mai impresionanta

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce aş vrea să mi-o amintesc?

| AnneMarri a răspuns:

Când mi-au murit toţi bunicii. Unul câte unul... pe rând...

| 愛日本 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna a fost la o petrecere, acolo si-a facut un iubit. Iubitul ei este coleg cu cel pe care il plac. Baiatul pe care il plac nu stia ca il plac. El avea o sora de varsta mea, si suntem prietene bune.M-am uitat pe pozele de pe hi5-ul iubitului prietenei mele, si atunci am observat ca este intr-o clasa cu baiatul pe care il plac.Atunci prietena mea cea mai buna i-a zis iubitului ei ca mie imi place de el(colegul lui), si atunci sora lui era pe messenger si l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine, iar el a zis nu sad, atunci mi-a fost rusine sa ma mai vada, inainte sa stie ca il plac ne intelegeam bine dar acum se uita altcumva la mine, nu stiu exact cum, dar faza cea mai rea a fost atunci cand am aflat ca baiatului pe care il plac ii place de cea mai buna prietena a mea. In momentul acela mi-a venit sa plang. crying A fost atat de umilitoar dar mai ales TRIST.sad

| SweetySweet a răspuns:

Cand mi.a calcat masina catelul. :l

| lovelivelaugh_7268 a răspuns:

Cand mi-a murit bunicul. Bunicul care m-a crescut, si care m-a avut in grija de mica, pana la varsta de 12 ani.Au trecut cativa ani, dar nu se uita.Nu il voi uita niciodata.Va ramane in inima mea pentru totdeauna,si,chiar daca timpul trece,eu cresc, si totul se schimba.el a facut, face si va face parte din viata mea mereu.De ce? A fost un om special,cu care obisnuiam sa ma joc carti,cu care radeam cand faceam eu ceva stupid, si pe care il ajutam in gradina, de la el am invatat atat de multe.Si,nu uitati! Chiar daca este atat de greu sa treceti peste astfel de momente,incercati sa va ganditi la faptul ca acea persoana este acolo in ceruri si va vegheaza, va ajuta, si va iubeste.