| WhisperInna a întrebat:

O intrebare... oare de ce le place oamenilor sa barfeasca? Fiindca viata lor nu e destul de interesanta?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Probabil, pentru că au o mare invidie față de o anumită persoană, din acest motiv o bârfesc.
Sau poate că se plictisesc şi cred că bârfirea e un lucru interesant de făcut.
Cine știe care e adevăratul motiv!

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Doar suntem in Romania la ce te astepti nu cred ca esti om care sa nu barfeasca chiar da iti zice cineva ''hai ma spune-mi ca nu zic la nimeni'' si a doua zi stiu toti este un lucru tipic noua

| ionela2011 a răspuns:

Pai sa para mai interesanti sa enerveze persoanele din jur

| iynnasorina21 a răspuns:

Eu cred ca n.au ce face