| AnaCool120 a întrebat:

am o intrebare destul de interesanta pentru voiwinking Pai intrebarea e urmatoarea...: De ce va place atat de mult facebook-ul? Uni sunteti chiar obsedati laughing Ce va ofera atat de captivant? happy

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Aoleu da nu va inghesuiti ashe ca va spargeti... Oh wait, stiu de ce nu raspund - sunt toti pe facebook.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pe fb sunt destule pagini interesante. Este una care posteaza si reposteaza articole de pe site-ul oficial, e un lucru bun, din moment ce n-am timp sau chef sa iau la puricat tot site-ul, plus ca e mai usor sa lasi un comentariu fiind logat pe fb, astfel stiu din marturisirile altora cat de buna e vreo sugestie facuta de acele persoane, sau nu am chef sa dau like (pe fb) sau subscribe (pe yt) tuturor paginilor/channel-urilor posibile, am dat uneia care da share daca e ceva important in zona care ma intereseaza.

| lpavel a răspuns:

Nu ne ofera nimic dar scapam de plictiseala! big grin