| DeeaNegrea a întrebat:

O intrebare pentru baietii din zodia gemenitongueCum va cucereste o fata? Daca este disponibila sau daca trebuie sa luptati pentru ea? Sa fie inteligenta sau sa arate bine? nu stiu spuneti-mi mai multe.

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Prietenul meu e gemeni ca si mine.sincer trebuie sa simta ca ''lupta pentru tine''in general gemenii adora provocariile so-nu te lasa!, sa fie inteligenta si orice fata arata bine, poate adora in timp] ceva la tine ceea ce tu nici nu ai observat.nu le place sa fie controlatii, si nu suporta RUTINA trebuie sa gasesty mereu discutii sa-i mentii interesat baftabig grin!

3 răspunsuri:
| Aries90 a răspuns:

Raspunsurile la intrebarile tale sunt cam aceleasi pentru baieti in general, nu neaparat pentru anumite zodii. thinking baietilor le place sa " vaneze ", sa simta ca au un merit pentru ca au cucerit o fata. Desigur, poate ar prefera si pe una care le cade la picioare immediat dar s`ar plictisi foarte repede. De asemenea, orice om inainte se uita la aspectul fizic al cuiva, pana sa ajunga sa-l cunoasca bine. Este involuntar. Insa aici sunt baieti si baieti, cu gusturi diferite. Poate unii plac brunetele, altii fetele inalte, altii fetele cu forme pline etc. Dar banuiesc ca oricine ar prefera pe cineva si frumos, si destept. Oricum am mai multi prieteni in zodia gemeni si sunt diferiti, unul e mai glumets si mai fustangiu, altul serios si cu nasul in cartsi, altul foooarte timid... Deci incearca sa-l cunosti mai bine pe baiatul la care probabil te referi. Succes :*

| LOADING █████████99% a răspuns:

Eu sunt fata zodia gemeni...deci cred ca nu pot sa te ajut...

| lory_5188 a răspuns:

Fiecare om e diferit! nu te lua dupa aceste raspunsuri! poti doar sa te inspiri din ele! fi desteapta si o sa-l cuceresti! in general gemenii au gusturi bune! te asigur! sunt fata si am multi prieteni gemeni! si eu sunt gemeni!
sper ca te-am ajutat!