| BeYourSelf7 a întrebat:

O intrebare pentru fete: ce vi se pare ca se mai potriveste la un baiat la mana? ps. in afara de ceas

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Un inel simplu de argint doar pe degetul mare si o bandana neagra sau o bratara de-aia ( nu stiu sa explic ) tot pe aceeiasi mana
Sau o bratara impletita
Eu i-am cumparat lui fratelo si i-a placut
Si nu a zis asta doar pentru ca suntem frati
Avand in vedere ca ne uram e chiar misto ca i-a placut bratara

5 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Eu as prefera o simpla bratara din plastic sau din ata impletita =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratara din piele.

| Euuw a răspuns:

O bratara zdravana de argint care sa semnifice barbatia...hee hee

| katalen a răspuns:

Hmmm, poate bratari din acelea din piele sau impletite (gen bratari ale prieteniei cred ca se numesc). pentru ce vrei sa stii?

| ZambetulEiNuMinte a răspuns:

O bratara de argintbig grin