| Iuliiikkk a întrebat:

O intrebare pentru fete.
De ce ma ustura vaginul? Am aproape 12 ani si pana acum nu am avut ciclu niciodata. Oare trebuie sa imi vina?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sincer...si fara gluma
Ori te-ai jucat cu degetelulhappyori e vreo infectie
Orce ar fi vorbeste cu mama ta happy
Daca nu se lamureste nici mama ta
Ia`o pe mami de manuta si fuguta la ginecolog happy
Nu e de joacahappy

| AndaWest a răspuns:

Probabil esti racita

| andreeeeea a răspuns:

Nu stiu exact ce ai.dar normal cand trebuie sa iti vina pentru prima oara.te doare spatele intr-un mod ciudat si burta sau asa ceva.dar nu e normal sa te usture vaginulhappy
ar trebui sa ii zici mamei tale sau... unui ginecolog daca nu trece
sau daca te doare doar pe dinafara nu pe dinauntru, poate e iritat si asa poti sa dai in fiecare seara dupa ce te speli cu alifie de galbenelehappy

| Balboa a răspuns:

Nici eu nu am. si si eu am uneori mom din astea. sincer nu ai nimic. eu am fost la medic si cica e doar o iritatie. fundoi?smug