| ThiPaRu a întrebat:

O intrebare pentru fete(sau femei): Ce parere aveti despre baietii(peste 17 ani) sau barbatii care practica culturismul?

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sunt ok atata timp cat nu exagereaza si daca nu o fac doar si numai pentru faptul--'' sa arate bine''!`

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Buna, in sensul ca arata bine(barbatii). Totusi muschii de la culturism sunt mai mult de frumusete decat de forta!

| OanaG a răspuns:

Buna, isi formeaza corpul misto, dar nu-mi plac cei foarte exagerati cum ar fi =)) http://www.oradea.net/images/articole09/mai/052301.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| AdaIoana18 a răspuns:

Ii ador love struck love struck love struck love struck imi plac barbatii care au muschi prietenul meu este unul dintre ei kiss kiss kiss...

| Florry19 a răspuns:

Depinde de stadiu.
Cei care exagerează sunt oribili! Prea deformaţi!
Cel mai bine ar fi, pentru un băiat, să se ducă de câteva ori la sala şi după aceea să se menţină! Nu să exagereze!
So... nu am o părere prea bună! Însă este democraţie!

| ruxandraf a răspuns:

Pai depinde. daca e unul din baietii aia culturisti fara creier, raspunsul se subintelege. Daca vorbim despre culturistii profestionisti. nu stiu ce sa zic. Sunt neutra. Iar cand e vorba despre culturism ca un fel de hobby, nu e absolut nimic in neregula.

| antonia97 a răspuns:

Sunt foarte masculini si femeilor le plac muschii.mult

| Gabitza_3979 a răspuns:

Depinde de nivelul de exagerare. Atata timp cat nu devin ridicol, e ok.