| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Am două întrebări. Una pentru fete/femei și una pentru băieți/bărbați:
Ce părere aveți despre bărbații/băieții cu barbă?
Cum e atunci când aveți barba prea mare? big grin big grin big grin

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu suport barba mare

| RAY a răspuns:

Cum e atunci când aveți barba prea mare?

nu prea imi place, mai ales mustata

| Emma30555 a răspuns:

Unora le sta bine si chiar ii prinde. Se si poarta de ceva timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin barba (prea mare) un par facial crescut "mare" trebuie si ingrijit si lãsat sa creasca cel putin 2-3 luni farã fie tuns (barbierit) Deci nu usor.
astfel am ales sa nu-l las. Deoarece nu am mature toate firele de par si sa arat ca omu cavernelor pentru cateva luni bune, nu imi prieste.

Am barba scurta, o tund o datã la 3-10 zile. Astfel nu am fata nici de bebelus Dar nici nu incep sa arat neingrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de barbat

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Despre bărbații cu barba? ‘)) Treaba lor. Pe mine nu ma deranjeaza.cel puțin dacă nu o are cât o popa de lunga. ‘)))