| Floreenofficial a întrebat:

O intrebare pentru toate fetele din partea unui baiat care nu le prea intelege.De ce va lasati asa de usor cucerite, uneori chiar de niste idioti? De ce inchideti ochii si nu vedeti cu cine aveti de-a face? Stiu ca nu sunt toate fetele asa... dar multe sunt.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Frumos, frumos, frumoslaughing
Ai pus punctul de i, omulelaughing
Asta ma intreb si eu cand vad fete ca lumea de mana cu niste vagabonti. Ce naiba vad la ei nu imi imaginez?thinking Ca maniere ioc, inteligenta pe garduri si gesturi demne de Tarzanthinking
Eu inteleg ca sunt la moda baietii rai, dar totusiraised eyebrows
Dar stii cum se zice:ce iti faci cu mana ta se numeste lucru manual
Si dupa aia le vezi plangand ca le-a parasit ala pentru alta mai naiva sau mai rau si mai probabil fata cuminte se transforma intr-una dupa chipul si asemanarea tipului cu care umblaraised eyebrows
Poate ca dragostea pentru cauzele pierdute e intr-adevar oarba dar trebuie sa iti tragi doua palme si sa te trezesti
Pana nu e prea tarziu si te bate gandul sinucideriiraised eyebrows

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai acei "idioti" pot fi de treaba, ne pot intelege, pot fi uneori foarte draguti happy. In viziunea mea mai toti baietii sunt niste idioti, dar daca stii sa ii asculti si sa zambesti totul vine de la sine. Fizicul nu prea conteaza, as fi snoaba daca as nega asta, dar mai importante sunt trasaturile de caracter.Nu vrem sa fim cu niste baieti care sa ne inteleaga, ci cu unii care sa incerce happy.

| marrr a răspuns:

Eu nu fac parte din aceasta categorie de fete, insa crezi tu ca doar fetele fac asa? Baietii nu "se lasa cuceriti", ci doar ii tenteaza sa fuga dupa alta. Tie ti s-a intamplat vreodata asa ceva? Poate ca da.sau nu.
Si noi ne intrebam acelasi lucru: de ce se lasa usor pacaliti de altele?
Probabil ca fetele fac asta din cauza ca relatia actuala nu le convine, nu considera ca are un viitor.
Apropo."idiotul" acela poti fi chiar tu, daca gandesti din perspectiva altuiatongue

| yanny`s a răspuns:

Pai in situatia mea de ex. mie daca imi place de cineva, ma voi pune cu el, nu? daca ma plictiseste, il parasesc, daca ma indragostesc de el, mi`e greu sa il las si prefer sa inchid ochii decat sa il pierd. bine, asta nu include toate acele mii de certuri si scandaluri pe care i le fac, daca nu imi convine cevalaughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Aha.Eu nu fac parte din grupa asta, dar, gandeste-t. Unele fete vor doar sa depaseasca un ' record' sa aiba mai multi 'iubiti' decat celelalte prietene. Uneori e doar un pariu...Gen:Fata,pariez ca pot sa ma cuplez cu asta. =p~ ' E o porcarie... Unele fete sunt obligate sa suporte 'idiotii' astia.Sunt amenintate, Cred. laughing
Oricum, Fetele alea, dupa mine, nu sunt bune de nimic. happy

| MiReLa_3183 a răspuns:

Nu's genu de fata de care spui tu... dar eu sunt de parere ca. poate din naivitate, sau ca sa profite... un "idiot", asa cum ai spus tu, nu-si poate da seama cand cineva sta cu el din anumite scopuri si nu pentru ca tine la el sau altele

| gangstarap a răspuns:

Eu cred ca ai fost parasita >?

| sergiu76 a răspuns:

Esti culmea! vrei sa fii primul barbat care intelege femeile?! ai intra in cartea recordurilor. apropo la intrbarea ta, depinde de varsta, de tot cve inseamna teribilism:cu cat o fata e mai cuminte cu atat baiatu e mai rau; si invers.

| MariJuana23 a răspuns:

Crezi ca iubesti, sau chiar il iubesti.si refuzi sa vezi adevarul.si te minti ca e baiatu perfect. dar asta nu o sa tina mult. dar nici putin, pentru ca la un momendat punem punct... ori ne da 'idiotu`' slapii laughing... = o facem din naivitate si iubire!