| xilotto a întrebat:

O intrebare stupida: Ce e mai rau, sa ai unghiile roase sau sa le ai netaiate?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Netaiate, neingrijite si roase laughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat roase cat si netaiate arat oribile, sa stii ca te vei amuza putin dar eu am vazut cativa spanioli care aveau dita mai unghioaiele (parca le e lene sa si le taie).

| pwp a răspuns:

Mai bine roase

| MâţaD a răspuns:

Ca si baiat, cred ca ar fi mai aiurea sa le ai netaiate(parerea mea)

| CookieMonsta a răspuns:

Roase.

| BigBang a răspuns:

Ambele!
Trist sa fi atat de flamand incat sa ajungi la canibalism si e deprimant sa fi atat de sarac incat sa nu ai bani nici macar de o unghiera.Probabil de asta multi oameni se uita in primul rand la maini.salut

| IzZabela119 a răspuns:

Sa le ai roase!laughing)

| UKFdubstep a răspuns:

In primul rand.nu e igienic sa-ti rozi unghiile laughing iar al doilea dai celor din jur o impresie proasta...da taitile frate ce naiba nu esti fatalaughing

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Eu zic ca netaiate, mai ales pentru o fata laughing hai sa fim seriosi ai saruta o fata care are ungiile de 10 cm si murdare laughing

| camy_4907 a răspuns:

Buna! gandeste-te si tu putin! mai bine roase decat netaiate ca nu poti sa mergi cu unghiile de un metru mereu.