| ριтιкaa1998 a întrebat:

O micuta problema am si eu. De fapt mai bine spus nelamurire,sunt confuza. Ieri fostul meu prieten mi-a zis ca ar vrea sa iesim,am fost de acord si am iesit. A fost foarte fain,am ras,am vorbit big grin.
Seara mi-a zis ca m-ar fi luat in brate dar e mai timid si asa, chestii de genul.
Nu stiu ce sa cred, avand in vedere ca ultimda data s-a terminat cam aiurea si mi-a lasat impresia ca si-a batut joc.
Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici el nu știe ce vrea, pierdere de timp!
Pa, pa.

| Ariannna a răspuns:

Se spune că nu e bine niciodată să te întorci la persoanele din trecut. Dacă ultima dată ți-a lăsat impresia că și-a bătut joc de ce te-ai mai întoarce la asta? Poți găsi pe cineva mult mai bun, spune-ți mereu asta...nu trebuia să îi dai nici măcar șansa de a ieși, but fiecare facem greșelile noastre și ne vom învăța minte mai târziu.

| PreaTareღ a răspuns:

Crede-ma nu isi bate joc, din cate ai mentionat e timid? A, asta spune tot.
Se vede clar ca te iubeste si e timid, poate se gandeste ca tu nu-l placi.

| OanaXD1D a răspuns:

Aaaa... Habar nu am. Sincera sa fiu poate o vrea sa va impacati? Sau poate nu avea ce face in seara aia si in loc sa stea in casa s-a decis sa te sune pe tine sa iesiti. Sau poate chiar vrea sa va impacati. Mai multe nu stiu am 12 ani! Funda?