| hapciu4ever a întrebat:

Hello. Deci incepe sa-mi placa de un baiat. totu bine pana acum. si una dintre cele mai bune prietene ale mele sta in banca din spatele meu si e o tipa super si foarte populara prin cls si prietena cu toti. iar in ultima vreme baiatul tot vine prin zona bancilor noastre. nu stiu daca baiatul o place sau ma place sau daca prietena mea buna il place. in ultima vreme si baiatul, dar si alti baieti o striga folosind o porecla, iar baiatul i-a dat acea porecla. porecla e stupida dar am impresia ca inseamna ceva. deci... oare vine in zona bancilor noastre pentru mine sau pentru ea? caci incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult de baiatul acela si nu vreau sa cred ca vine in zona bancilor noastre pentru ea.

2 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Deci incepe si tu sa vorbesti cu elsadstiu e greu si mie mi se intampla la felsad.Si poti afla daca ii place de cinevachatterbox.Nu m-ai fi timida.Cu timiditatea nu facem nimic. Poate vrea sa te faca geloasa.Te-ai gandit?hee hee.Sa-mi spui ce s-a intamplat!

Ceao:*!

| coolgirl97 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic
fa ce iti dicteaza inima depinde cum se comporta cu tine fi foarte atenta nu lua concluzii pripite ca sa nu fi ranita!
Doar pentru ca a primit o prorecla nu inseamna ca ii favorita!
Si chiar daca ii populara tu poti fi mai frumoasa ca ea!
Depinde ce face cand vine la banci cum se comporta cum te priveste!