| alexandra_3053 a întrebat:

O prietena de-a mea Place un profesor. el are copil si sotie si...nu stiu ce sa facaaa. /mersi pentru ajutor fundita:X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine lar uita pentru ca are sotie copil etc. daca era singur era alceva...asa nu ar fi frumos sa intervinabatting eyelashes

| Djlsghtnquuw a răspuns:

O sa ii treaca,e adolescanta,mereu ne trece laughing.Ar trebui sa fie constienta ca e si casatorit,are si copil, nu prea are sanse, asa ca mai bine cauta pe cineva de varsta ei.happy

April
| April a răspuns:

Sa-si vada de tineretea si viata ei; si sa-si aminteasca totdeauna ca nicio fericire intemeiata pe nefericirea altcuiva nu dureaza.