| TheViolinMaster7 a întrebat:

Sa zicem ca fac bani din videoclipurile mele youtube. Unde ma duc sa ridic banii? Mi de pe card? Si daca sunt minor? Si daca un videoclip ar avea 1000 views acesta ar primii 1 dolar?(va rog sa imi spuneti si cati bani se fac, exemplu:1000 views=1 dolar; 100000=100 dolari)Va rog sa raspundeti doar cei experimentati,viitorul meu e in joc, DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te duci nicaieri, ti se vor vira banii in cont.
viitorul tau e in joc? nasol daca viitorul tau sta intr un clip depe youtube

Răspuns utilizator avertizat