| dada a întrebat:

O prietena vrea sa se duca la vrajitoare sa-i ghiceasca? credeti in asa ceva?

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Sincer sunt unele care spun adevarul dar nu cred prea mult... mi-e frica de asa ceva straight face mai mult te sperie...

27 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu nu cred, se poate ca unele sa aiba putere, dar eu nu as da bani la o vrajitoare, dc sa pierd timp si bani si nu cred ca rezolv cv cu asta, e doar vrajeala ca e la vrajitoare nu?hee hee

nony
| nony a răspuns:

Daca nu se duce la Mama Omida.degeaba.ea e fermecatoarea, inteligenta. fabuloasa.hee hee

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva, iti iau banii si te ametesc cu minciuni, ca unele se mai nimeresc e pura intamplare.

| daii a răspuns:

Nu cred. dai banii degeaba.sa iti ghiceasca aia in carti. tu oricum nu stii ce zice vede aia acolo...pe moment poate sa le si inventezehappy
de ex: Eram in tren.si erau tiganci din astea cu ghicitu...si o femeie ii povestea alteia ca acum 3 luni i-a murit sotu.si copilu ei e in spital.si ghicitoarea a auzit...si a intrebat-o pe femeia aceea daca vrea sa ii ghiceasca. Femeia a zis da.si zice ghicitoarea...acum 3 luni va murit sotul.si copilul dumneavoastra e in spital.Si dupa aia se mira femeia cum de stie ghicitoarea...sunt vrajeli.nu stiu cum sa obtina banii mai repedeoh go on

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred in asa ceva...

| Antrax a răspuns:

Normal ca nu

| cioko19 a răspuns:

Dar de ce sa se duca? Sa-i spuna ca cine stie ce rau i se va intampla in viitor.si dupa aceea sa steie deprimata, pentru nu stie ce sa faca? Eu cred ca e o prostie mare ca vrei sa iti stii viitorul. Si in vrajitoare, nu, nu cred. happy

| Leea1234 a răspuns:

Majoritatea sunt escroace!
iar cele care prezic......pe bune....lucreaza cu "cel rau"!
asa ca mai bine lasi lucrurile sa vina singure....ca ce ti-e scris in frunte tie pus!

| Cryssy a răspuns:

Eu nu cred...

| Andreeagen a răspuns:

Ori ca e Dumnezeu ori ca sunt vrajitoare dupa mine tot aia e. Daca crezi in Dumnezeu crezi si in vrajitoare
Ce e drept e ca majoritatea sunt escrocihappy
Asa ca sa aiba grije la cine se duce, eu in locu ei as face altceva cu baniihappy

| Betty18 a răspuns:

In sarlatane,, vrajitoare" DA, dar in vrajitoare nulaughing

| rozalia25 a răspuns:

Trimite-o la mine!

| just4fun_8801 a răspuns:

Ei cum sa crezi in asa ceva?happy
intrebarea asta suna a : mai credeti in mos craciun?

| girlxx21 a răspuns:

Sunt cateva care au harul de a ghicii. Mama mea a fost la o ghicitoare acum multi ani si tot ce i-a spus asa a fost.:-| era o femeie in jur de 70 de ani.
Atentie! Cele care iau bani multi nu fac treaba doar te fura de bani te cheama chiar de mai multe ori...trebuie sa ai mare grija la cine te duci sa nu te trezesti cu alte prostii "pe tine" cum am patit eu. mi-a aruncat cineva nu stiu ce la usa de eram sa mor timp de o saptamana nu aveam aer in somn si nici un doctor n-a stiut ce e cu mine am apelat la o femeie batrana de mi-a turnat cositor si mi-a facut descantece.

Răspuns utilizator avertizat
| selena_2212 a răspuns:

Cea mai mare tampenie pe care o pot auzi in 2009straight face Hai sa. ti zic un secret. Daca Doamne Doamne. vroia ca noi sa stim ce se va intampla in viitor, am fi avut cu totii "acest har", iar in felul acesta n-ar mai fi fost greseli, ar fi fost o lume perfecta!

| ake007 a răspuns:

Nu. Oricum alea nu-ti zic nimic concret.la un drum de seara te-intalnesti cu neica.etc.care drum? care neica? ...nu stiu, prefer sa vad cu ochii mei ce-mi rezerva viitorul.

| Razvan_9009 a răspuns:

Categoric nu.......toate vor sa te insele

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Eu nu dar vrajitori cred an bani nostri

| doinitza a răspuns:

Este o farsa...sunt oameni intr-adevar care au talentul, darul de a vedea sau nu stiu...ma rog... cel mai rau este atunci cind iti stii viitorul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuh, dar este amuzantwinking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este bine poate sa ii faca farmece sa nu indrazneasca sa se duca ca dupa aia isi blesteama zilele ai grija de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata, sunt unele care chiar stiu dar vorba cuiva de aici sunt ajutate de cel rau, dar nu da-ti banii pe astea ca nu duc nicaieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PEi oarecum cred...adica...cred in farmece si in blestemetongueeu am vazut mercurul cum mergea pe joswinkingsclipea si era bobitze multe in forma de sarpewinkingNu delirez.si bunicile mele au vazut mai demultwinkingsi mama.si varamea.deci este adevarat.inainte nu credeam. dar dupa ce am vazutstraight facestraight facestraight face. am inceput sa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde apelati magia alba sa nu`o credeti niciodata!
contactati`ma p id acesta magia.neagra si va voi da detalii si pot sa va ajut cu orce problema pentru a va convinge ca nu va mint prima intalnire va fi gratis si o sa va convingeti de rezultatewinking!

| anamariadscl a răspuns:

Buna ma numesc Ana si sunt noua pe acest site.Eu cred ca unele femei, babe cum le zice au har.De aceea as vrea sa o intreb pe girlxx21 la ce femeie a fost si daca imi poate da detalii despre cum as putea sa dau si eu de ea.Astept raspunsul tau cat mai repede daca se poate.MERCI MULT

| nunu_1112 a răspuns:

Buna am dat si eu telefon la vrajitoare dar pina acum am pierdut bani am trimis pina acum 1000euro dar nu am vazut nimic din contra mi-am facut mai mult rau nu mai am liniste