| DoarEU_1902 a întrebat:

O sa am bal...si imi e frica sa dansez...
Imi e sa nu rada cineva de mine...
Ceva sfaturi?sad

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Un sfat simplu, nici eu nu stiu sa dansez, just feel the vibe, the grove, the rhytm, orice vrei tu... pls funda

| ahlrh a răspuns:

Prin dans poti sa te exprimi, daca iti este frica ca o sa rada nu stiu eu ce cocalar, inseamna ca esti un/o timd(a), si de aceea trebuie sa te obisnuiesti cu ideea, ca toti care rad sunt mult mai prejos decat tine si ca tu poti sa faci mai perfect si mai bine orice-ti inpui.

Sa ai un bal placut(Cand o sa-l ai)

Apropo exista o varianta: De a nu dansa, sau danseaza-n baie.