| AL3xx19 a întrebat:

O sa fac povesea cat de scurta posibil. Fata draguta se apropie de mine (sentimental). O invit la o plimbare/poveste si refuza (motive intemeieate). Trec 3 zile, e week-end, vreme frumoasa, nu a dat niciun semn. Sa o intreb din nou?

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Da.

| Deliiiia a răspuns:

Da, insa intreab-o daca ar avea timp saptamana asta si pune-o pe ea sa stabileasca ziua, ca sa nu gaseasca un motiv sa refuze. Daca refuza si asa, cred ca este clar...

| Ginandros a răspuns:

Da, fetelor le place sa fie bagate in seama, au un orgoliu al lor. Invit-o din nou in zilele urmatoare. Ai grija sa zambesti frumos si sa vorbesti calm, fara reprosuri de genul "n-ai mai dat niciun semn de viata"!

| Criss_Angy_1994 a răspuns:

Probabil a avut treabă, eu zic *ca fată* că ar trebui să o întrebi... Sper că te-am ajutatwinking