| SmilePleaseXoXo a întrebat:

O sa merg la piscina. Cum sa ma aranjez ca sa impresionez un prieten de care imi place.

Răspuns Câştigător
| CuteAle a răspuns:

Te poti da cu rimel rezistent la apa, iti iei un costum super draguț, iti faci o coafura frumoasa si gata big grin

| CuteAle a răspuns (pentru CuteAle):

Mersi pentru funda. Dar atunci cand mergi la piscina sa nu exagerezi cu machiajul findca machiajul excesiv te strica.

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu cred că prietenului tău i-ar plăcea naturaleţea, nu falsitatea. Poartă-te normal, vreau să spun să fii tu însăţi, pentru că orice fată e frumoasă aşa cum e ea.

| Magduttza a răspuns:

Te vei aranja asa cum iti place tie, fi tu insati, cui nu'i place sa nu se uite. Fi tu. si daca nu te place asa cum esti tu, inseamna ca nu e pentru tine. si incearca sa il uiti. e cam greu. dar incearca

| Wøodenpints a răspuns:

Îţi prinzi două clame-fluturaş de sfârcuri.
Ai grijă să nu se impresioneze pe el când e în piscină, că îngălbeneşte apa.

| Skia a răspuns:

O sa fii in costum de baie, ce poate sa fie mai impresionant pentru el laughing iti faci o coafura cu parul prins sau desprins ( depinde cum iti sta mai bine ) si gata. nu trebuie sa il impresionez, trebuie sa te placa asa cum estiwinking FUnda?