| LollypopMe a întrebat:

O sa merg la un centru de echitatie,dar nu stiu pe ce cal sa calaresc. UNii imi spuneac ca iepele sunt potrivite pentru copii, altii spuneau ca mai curajos e un armasar....Deci?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are importanță, trebuie doar să te simți bine împreună cu calul pe care te vei așeza.
Pa, pa.

| EuElyEla99 a răspuns:

Bunahappy aceeasi dilema, am avut-o si euhappy asa ca am zis sa incerc si pe iapa si pe armasarhee hee.dar, mie, mi-s-a parut la fel..adica, acum cred ca depinde si de persoanathinking
Baftahappy

| LollypopMe explică (pentru EuElyEla99):

Multumesc de raspuns! O sa incerc, cred, pe iapa....Vad eu ce cai nu sunt,, ocupati"happy

| EuElyEla99 a răspuns (pentru LollypopMe):

N-ai pentru cehappy distractie placutasmug