| VladCosmin007 a întrebat:

O sa scriu mai mult, am nevoie de un sfat:
Deci: m-am despartit de iubita mea(am fost cei mai buni prieteni din clasa a 9a pana acum in a 11a)eu am 17 ani si ea are 18 ani. Am fost impreuna doar 2 saptamani.Eu am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna(am intrebat-o pentru ca ii faceam toate poftele de cand a inceput clasa a 11a adica din septembrie, din clasa a9a ii dau telefonul si zi de zi sta pe Facebook toata ziua pentru ca familia ei nu ii da telefon asa ca sta doar pe al meu. Din 100 de poze de pe Facebook-ul ei, 90 sunt facute pe telefonul meu. Mereu cand trebuia sa mergem acasa mai aveam 5% baterie, nu ii spuneam nimic in privinta asta). Ma intrebase daca vreau sa ii cumpar font de ten, si i-am luat, i-am luat si cadou de 3 milioane de majoratu ei, parfum si alte chestii.

Ea tot batea apropouri de exemplu zicea ca atunci cand o sa aiba barbat o sa ii ceara bani sa isi bage botox in buze si dupa aia ma intreba: o sa imi dai voie? Dupaaia ca vrea copii, eu ziceam ca ii fac cati vrea si era fericita in fine...

M-am certat cu ea pentru ca dupa doar 2 zile dupa ce vorbisem cu ea despre relatie nu ma mai baga in seama, nu ma lua in brate nu vorbea cu mine nimic si imi dadea seen la mesaje. Dupaaia aflu ca tocmai ce s-a combinat cu unu mai mare pe la 19 ani. Si nu am mai suportat si m.am imbatat si am injurat-o in fata de toti mortii si de toata familia cu toti colegii de fata.
Inainte sa fac asta, vorbisem cu ea o intrebasem de ce nu mi-a spus ca are pe cineva si ca nu mai vrea sa fie cu mine. Iar ea imi spune ca nu a avut putere sa imi spuna ca vrea sa fim prieteni buni ca inainte ca i-a fost mila de mine(WTF?) Si asta vreau sa spun, ea tot batea apropouri dar nu stiu ce s-a intamplat. App: ea e mai curva de fel si stiam asta, nu mai e virgina de la 15 ani a facut sex cu un lautar. Dar am spus ca poate se schimba din cauza mea. Dar in zadar, culmea mi-a ca nu m-a vazut ca un iubit. Eu ii ziceam cand eram impreuna ca o iubesc si ea nu zicea nimic, dar cu toate astea tot ne pupam pe gura. O situatie de ****, eu inca o iubesc dar i-am spus ca nu mai vreau sa vb cu ea niciodata si nu vreau sa o mai vad si nici macar colegi nu mai vreau sa fim, desi as ierta-o fiindca a fost proasta si as incerca din nou cu ea dar a spus ca nu ma vede ca pe un gagic. Si s-a stricat si relatia de prietenie buna.
Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Tu inca nu ti-ai dat seama ca fata aia si-a dat seama c-o placi si profita de tine sa primeasca ce nu-i dau ai ei? Si totusi inca te chinui sa scrii atatea randuri despre ea, iti cam meriti soarta, sincer. Daca dupa toate astea nu ti-ai dat seama ca e o profitoare