| dianamaria2001 a întrebat:

Hei. Imi place mult de un baiat.
El are 14 ani, eu 13
Ne-am cunoscut in urma cu o luna si ceva prin intermediul unei colege
In primele zile cand ne-am cunoscut, l-au intrebat niste colege daca ma place si a zis ca nu stie ca sunt draguta, dar nu crede ca are timp de o relatie...
In timp am inceput sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine.
Obisnuim sa ne trimitem pupici si inimioare de cele mai multe ori venind din partea lui
La scoala mereu ma saluta, ma intreaba ce fac sau gaseste cate un motiv banal prin care sa se bage cu mine in seama
Saptamana trecuta a venit la mine doar ca sa imi arate ca a luat 9 la mate laughing)
Imi zambeste mereu. Ador asta
Ma ciufuleste mereu laughing)
Ieri a intrebat-o pe o colega de mine
Uneori se mai intampla sa ma mai si ignore, dar asta foarte rar
Oare ma place si el?
Oare vom putea fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te place chiar foarte mult si cred ca in acest timp de o luna si-a dat seama ca te-ar dori ca prietena. Evolutia relatiei voastre pe viitor depinde mai ales de tine in sensul ca il poti incuraja prin o mai mare atasare de el bineinteles daca aceasta ti-e dorinta.Propune-i sa iesiti impreuna la miscare in aer liber(patinoar, cu bicicleta, role,) chiar si la o banala plimbare, vei vedea reactia lui si astvel ai sa poti sa-ti dai seama de adevaratele lui intentii.Succes

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Pui problema greşit. La vârsta ta ar trebui să ai alte preocupări.

| neutrino a răspuns:

De placut este posibil sa te placa si pe tine, dar nimeni nu-ti poate spune daca veti fi sau nu impreuna pentru o perioada de timp.

| dyenutzaleo a răspuns:

Da,este posibil sa te placa dar parerea mea este sa nu incepi o relatie cu el pentru ca asa cum a zis si el ca nu are timp pentru o relatie, mai tarziu o sa fii dezamagita cand o sa vezi ca nu mai are timp de tine.