| Niki95 a întrebat:

O sugestie pentru un cadou de ziua prietenei mele? (relatie de 2 saptamani). Multumesc!

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Un buchet mare mare de trandafiri,un set de bijuterii, un ceas, ciocolata, un tablou cu voi doi, etc

| ɹαℓυ a răspuns:

Un ursulet pufos si o ciocolata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii plac animalele poti sa ii iei o pisicuta sau un catelus.

| kyliejenner a răspuns:

O ciocolata
Flori
Bluza
Parfum
Carte
Poza cu voi
Bratara
Inel

| StefanCosmin a răspuns:

Un buchet de trandafiri, un colier si un inel..Cu inelu' ..Vezi sa nu interpreteze ceva.

| hamsterita29 a răspuns:

O bijuterie, flori, ursulet, parfum, etc. o idee mai inedita este sa comanzi online cate un tricou personalizat pentru amandoi. pe al tau sa fie jumatate de inima pe care sa scrie "lo" si la ea "ve" sau invers. cauta de google tricouri personalizate pentru indragostiti