| 07495 a întrebat:

Oameni buni mi-a pus si mana pe fund asta ce mai inseamna? pentru cei care au raspuns la intrebarea de mai devreme :0

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E in calduri ca o pisica cu parul sculat in sus

| IsabelaIssa a răspuns:

Ce va mai place sa dramatizati...o.O

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Cand ma? laughing De cand ai pus intrebarea cu zambitul si pana acum, ti-a pus si mana pe fund? Dar ai fost azi la scoala, sau cum? Ori ti-ai amintit asa, deodata, ca te-a si atins? Sfatul meu e sa incetezi cu prostiile.
Daca e adevarat, inseamna ca locul lui nu e in scoala, ci dupa gratii.
Am inteles ca esti mica, dar ai dreptul SA GANDESTI! Are dublul varstei tale, iti e profesor iar tu esti o copila. Nu pricepi cat e de gresit?