| TPMTotiPentruMine a întrebat:

straight face oameni buni. sunt pe TPU de mai mult de jumatate de an. dar luasem o pauza acum vreo 3 luni. si pot sa jur ca nimeni nu spunea chestii gen`` cine raspunde are funda SI VOT`` care e faza? daca e ceva folositor, dai de la sine.asa era inainte. sau daca e amuzant cum sunt majoritatea raspunsurilor mele. ce e cu atat santaj?laughing)

3 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Pai,sa stii ca acum majoritatea au devenit obsedati de fundite si voturi,si nu prea mai raspund la intrebari daca nu le sare in ochi cuvantul "FUUNDA". Deci cu expresia pe care ai spus'o tu,la inceputul intrebarii,ai sanse mai mari sa primesti si niste raspunsuri, care[intre noi fie vorba] sunt de la aceeasi copii obsedati de funda, si nu sunt mereu folositoare.Dar nu vreau sa se creada ca generalizez...inca mai exista utilizatori care nu fac de rusine TPU.

| Cattalina a răspuns:

Poi... unii membri daca nu aud cuvantul "fundita" sau "vot" nu sunt interesati sa ajute, ca ce le mai pasa lor daca ajuta pe cineva si nu primesc nimic in schimb?! sad

trist...laughing...

| TPMTotiPentruMine explică:

Mie imi place mult sa ajut chiar nu ma afeczteza funditelelaughing