| Essence a întrebat:

Oare are ceva daca am purtat lentilele de contact de zi, atat ziua cat si noaptea (am dormit cu ele)?

5 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

NU e bine sa dormi cu lentilele noaptea.Pt ca atunci cand dormi ele se baga intr-o anumita subtanta.

| 8mariastar a răspuns:

Nu cred ca patesti nimic dar nu le mai purta noaptea ca exista pericolul sa le pierzi

| Clawd3lw a răspuns:

Nu.

| Lou222 a răspuns:

Nu cred ca are nimic. daca, cand te-ai trezit ochiul nu era rosu si nici nu te durea/ustura atunci nu ai nimic. dar sa stii ca poti sa le pierzi

| NuImiSpunNumele a răspuns:

Nu are nimic. Dar eu iti recomand sa nu le mai porti si noapte.
Sa ai o zi cat se poate de buna!
Te pup!