| antonella_5557 a întrebat:

Oare are legatura faptul ca m am indragostit de un tip cu faptul ca el seamana cu mine atat la fata cat si la caracter? multi prieteni imi spun acest lucru. asta il poate impiedica intr un fel sa se apropie de mine?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred ca il impiedica, dar asta te poate ajuta sa te apropii de elwinkinglove struckVezi ce aveti in comun si incearca sa fii in preajma lui, sa va imprieteniti mai binethinking
Sper ca va iesi cevalove struck
Bafta!happy
Pupici!kiss

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Este posibil. Daca seama cu tine inseamna ca te si intelege. Si probabil iti doresti sa ai langa tine o persoana care sa te inteleaga. Eu zic sa profiti. O sa fie frumos. Mult succes!

| kitty_8919 a răspuns:

Nu cred ca asta il impiedica cine stie poate este mai timid. Daca semanati atat poate sunteti facuti unul pentru celalalt.Imi imaginez sa va vad pe strada impreuna si sa cred ac sunteti gemeni.chiar miar place a vad un cuplu care seamana.succes nu rata ocazia daca si semanati.

| sorin a răspuns:

Cine se aseamana se aduna.winking

| cristi27 a răspuns:

Daca va placeti unul pe altul nu cred ca r trebui sa fie ceva care sa va opreasca unul pe altul, eu sper din suflet sa va apropiati cat mai mult si sa formati un cuplu implinit si fericit.Multa bafta si un pup dulce ca sa ai o zi frumoasa

| cristi27 a răspuns:

Daca va placeti unul pe altul nu cred ca r trebui sa fie ceva care sa va opreasca unul pe altul,eu sper din suflet sa va apropiati cat mai mult si sa formati un cuplu implinit si fericit.Multa bafta si un pup dulce ca sa ai o zi frumoasa

| cristi27 a răspuns:

Daca va placeti unul pe altul nu cred ca r trebui sa fie ceva care sa va opreasca unul pe altul,eu sper din suflet sa va apropiati cat mai mult si sa formati un cuplu implinit si fericit.Multa bafta si un pup dulce ca sa ai o zi frumoasa

| gyanina a răspuns:

laughing) sunt de acord cu sorinwinking

| Daddy_9411 a răspuns:

Nu stiu daca e cazul sa crezi ca asta reprezinta un semn sau mai stiu eu ce. Considera ca aveti un avantaj din starthappy

| shade a răspuns:

Vei fi fericita cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nella cine se aseamana se aduna.

| brigi a răspuns:

Nu cred. Poate chiar se va apropia mai repede de tine.
Succes!